TOPTOP
Sport

Młodzi karatecy w hołdzie Cichociemnym / zdjęcia

Turniej karate kyokushin w Wojniczu

Ponad 300 zawodników z 34 klubów z całej Polski stanęło w sobotę w hali ZSLiT w Wojniczu do rywalizacji o najwyższe trofea Memoriału „Cichociemnych” Spadochroniarzy Armii Krajowej.

W sobotę 15 maja 2021 r. odbyła się kolejna edycja Memoriału „Cichociemnych” Spadochroniarzy Armii Krajowej. Turniej odbył się w Wojniczu na powiatowej hali sportowej Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych. W turnieju organizowanym przez Wojnicki Klub Sportowy Kyokushin Karate, rywalizowali młodzi adepci karate z roczników od 2013 do 2003.

Oficjalnego otwarcia rywalizacji dokonali: Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk, Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego Paweł Smoleń oraz Dyrektor ZSLiT Agnieszka Kapek. W zmaganiach uczestniczyło 307 zawodników z 35 klubów z całej Polski. Nad bezpieczeństwem i sprawiedliwymi werdyktami czuwało 23 sędziów pod nadzorem sędziego głównego zawodów – Shihan Wojciecha Radziewicza.

Drużynowo pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Kielc, drugie – Końskie, trzecie ex aequo Skarżysko-Kamienna oraz Tarnowskie Góry.

Turniej odbył się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

um

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast