ADV
Wiadomości
Trending

Mokrzyska / Duży wypadek na autostradzie A4 / 23 grudnia 2020 r.

W środę 23 grudnia 2020 r. na autostradzie A4, na wysokości miejscowości Mokrzyska (471 km) doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego oraz dwóch samochodów osobowych. Do wypadku doszło kilka kilometrów za węzłem autostradowym Brzesko. Zdarzenie miało miejsce około godziny 15.10. W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby, z czego jedna trafiła do szpitala.

Wg wstępnych informacji w zderzeniu brały udział 2 samochody osobowe i jeden ciężarowy. Siła uderzenia była tak duża, że SUV przebił bariery rozdzielające obie jezdnie i znalazł się po drugiej stronie barier. Z tego powodu doszło do zablokowania jezdni w kierunku Krakowa, a na pasie w kierunku Tarnowa ruch mógł odbywać się tylko jednym pasem.

Na miejsce zadysponowano strażaków z JRG Brzesko, OSP KSRG Szczepanów, Zespoły Ratownictwa Medycznego, służbę autostradową oraz Policję.

Na szczęście autostrada na pasie w kierunku Krakowa już się nie korkuje, a ruch odbywa się w miarę płynnie.

MAPA – natężenie ruchu godz. 18.20

Ogólnie sytuacja na autostradzie A4 na odcinku Kraków-Tarnów jest w dniu dzisiejszym bardzo kiepska. W godzinach popołudniowych doszło do kilku wypadków i kolizji, co spowodowało olbrzymie zatory na trasie. Część kierowców wybrało objazdy starą czwórką, ale i tu brakuje płynności – korki występują w okolicy ronda w Jasieniu oraz ronda w pobliżu Szpitala. Nie lepiej jest też na rondzie obok Inter Marche.


foto OSP Szczepanów
IB

Uwaga !!!
Autostrada A4, 471 km zderzenie 3 pojazdów, utrudnienia na pasach w obu kierunkach. Prosimy o ostrożność!
Więcej informacji wkrótce.

Opublikowany przez OSP Szczepanów Środa, 23 grudnia 2020

blank

Podobne artykuły

Back to top button