Wiadomości
Trending

Mokrzyska / Nocne poszukiwania zaginionego mężczyzny / 12-13 listopada 2020 r.

W czwartek wieczorem 12 listopada 2020 r. około godziny 22.00 strażacy z PSP w Brzesku, OSP Szczepanów, OSP Jadowniki, OSP Wokowice, OSP Mokrzyska, OSP Bucze oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku zostali zadysponowani do prowadzenia działań poszukiwawczych 35 letniego mieszkańca Mokrzysk.

Miejsce koncentracji dla grup poszukiwawczych wyznaczono obok ul. Siostry Faustyny. W poszukiwaniach oprócz strażaków ochotników udział bierze ponad 20 policjantów, pies tropiący, a takze strażacy z OSP Górka wyposażeni w specjalistycznego drona.

Jak informuje radio RDN powołując się na dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Brzesku, mężczyzna wyszedł z domu w czwartek około godziny 13. O godzinie 18.50 wysłał do żony niepokojącego smsa, w których miał pisać o planach samobójczych.

Opis poszukiwanego: Mężczyzna jest mieszkańcem Mokrzysk, ma 35 lat, mierzy około 180 centymetrów wzrostu, łysiejący, czarne włosy. Najprawdopodobniej ma na sobie granatową bluzę i czarne sportowe.

Poszukiwaniom nie sprzyjała jesienna pogoda – niska temperatura około 6 stopni niesie ryzyko wychłodzenia u poszukiwanego mężczyzny.

 

IB / RDN

🔥ALARM OSP KSRG JADOWNIKI 🔥

📅 12.11.2020r ⏰ 22:04
🚩 Mokrzyska
⚠ Miejscowe zagrożenie – poszukiwania osoby…

Opublikowany przez OSP JADOWNIKI Czwartek, 12 listopada 2020

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast