ADV
Wiadomości
Trending

Mokrzyska. Zderzenie motocyklisty i samochodu osobowego / 27 sierpnia 2022 r.

W sobotę 27 sierpnia 2022 r. służby ratownicze zostały zadysponowane do wypadku do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej nr 768 w miejscowości Mokrzyska. W zderzeniu motocykla oraz samochodu osobowego poszkodowane zostały dwie osoby.

– Zostaliśmy zadysponowani zastępem GBARt 1/10 do zdarzenia drogowego na DW 768 w miejscowości Mokrzyska. Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów ustalono, że w zdarzeniu bierze udział motocykl oraz samochód osobowy. Dwie osoby podróżujące jednośladem zostały poszkodowane. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy oraz kierowaniu ruchem – relacjonują swój udział w akcji druhowie z OSP Szczepanów.

W działaniach brały udział JRG Brzesko (2 zastępy), OSP Szczepanów, 2 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Skrzyżowanie na którym miał miejsce wypadek – to jedno z najniebezpieczniejszych miejsc na obwodnicy Mokrzysk. To nie pierwszy wypadek w tym miejscu.

– Równo 3 miesiące 26 mają 2022r. zabrał mnie stamtąd śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratowniczego. Czy ktoś coś zrobi z tym skrzyżowaniem czy musi ktoś zginąć? Bo widać że mój już ponad 3 miesięczny pobyt w szpitalu nic nie dał – napisał w komentarzu Przemysław Marcinek, który miał w tym samym miejscu wypadek.

O innych wypadkach w tym miejscu pisaliśmy m.in:

Zderzenie samochodu osobowego i ciężarówki w Brzesku. 1 osoba ciężko ranna / 26 maja 2022 r. <==

Wypadek na obwodnicy Mokrzysk / zdjęcia / 11 sierpnia 2021 r. <==

OFERTA REKLAMOWA


foto: OSP Szczepanów
IB / OSP Szczepanów

Podobne artykuły

Back to top button