ADV
blank
KulturaPowiat BocheńskiWiadomości
Trending

MONK A CAPELLA BAND WYSTĄPI PRZY LIPNICKIM LEONARDZIE

W imieniu Wójta Gminy Lipnica Murowana – Pana Tomasza Gromali, Parafii pw. św. Andrzeja Ap. oraz Gminnego Domu Kultury w Lipnicy Murowanej serdecznie zapraszamy na Inaugurację letniego sezonu przy lipnickim Leonardzie, która odbędzie się w niedzielę 14 lipca o godzinie 17:00.

W tym roku dla wszystkich Państwa – mieszkańców naszej gminy, gości i turystów wystąpią wyjątkowi artyści – MONK A CAPELLA BAND. To nietypowa formacja muzyczna. Choć nie używają instrumentów, słuchacze często mówią o nich, że dobrze „grają”. Muzyka zespołu MONK to połączenie różnych gatunków muzycznych, wykonywana w unikalny sposób: ZERO INSTRUMENTÓW, TYLKO GŁOSY LUDZKIE. Zespół działa na polskiej i międzynarodowej scenie muzycznej od 1995 roku. W swej historii wystąpił u boku największych gwiazd polskiej estrady, koncertując w Polsce oraz w większości krajów Europy. Uniwersalność muzyki wykonywanej przez MONK – jak i jego unikalność – sprawiają iż zespół doskonale sprawdza się podczas imprez o bardzo różnorodnym charakterze. „Nie ma nic piękniejszego niż głos ludzki. Chyba że jest ich pięć…”

Do zobaczenia przy lipnickim Leonardzie – będzie klimatycznie, kulturalnie i muzycznie.

PLAKAT

blank

gdk

blank

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button