ADV
Wiadomości

Najsympatyczniejszy Pies Gminy Brzesko – w tym roku tylko w internecie

Od kilkunastu lat Konkurs na najsympatyczniejszego psa Gminy Brzesko był jednym ze znaków rozpoznawczych Dni Brzeska. Rok 2020 z powodu epidemii koronawirusa jest rokiem niezbyt szczęśliwym dla wielu wydarzeń. Nie inaczej jest ze wspomnianym konkursem.

W związku z sytuacją związaną z zagrożeniem rozprzestrzeniania się COVID-19 Zarząd Osiedla „Stare Miasto” organizuje w tym roku XIII Konkurs na najsympatyczniejszego psa Gminy Brzesko drogą internetową. Jak zaznaczają organizatorzy – konkurs ma charakter lokalny i jest kierowany do mieszkańców Gminy Brzesko.

Aby wziąć udział w zabawie należy dodać pod postem konkursowym zdjęcie pupila wraz z krótkim opisem: imię pieska, rasa, wiek. Można dodać również filmik – do 30 sek., by przedstawić umiejętności swojego pieska. Oprócz konkursowego zdjęcia/filmiku oceniana będzie kreatywność wpisu. Szczegółowe informacje dostępne w regulaminie oraz w poście konkursowym. 

Post konkursowy Najsympatyczniejszy Pies Gminy Brzesko <==

Spośród wszystkich prac konkursowych Jury wybierze Najsympatyczniejszego Psa Gminy Brzesko 2020 rasy większej i mniejszej oraz 8 finalistów. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody i puchary. Konkurs trwa do 12 czerwca 2020. Wyniki zostaną ogłoszone 14 czerwca 2020 o godz.12.00 na stronie „Najsympatyczniejszy Pies Gminy Brzesko” oraz pod postem konkursowym.

Przypomnijmy – pomysłodawcą i organizatorem tej miłej zabawy jest radny Adam Kwaśniak.

Przypomnijmy jak wyglądały konkursy na najsympatyczniejszego psa Gminy Brzesko w latach ubiegłych:

Brzesko Okocim Festiwal 2019 – Wybory najsympatyczniejszego psa <==

Dni Brzeska 2018: XI Wybory Najsympatyczniejszego Psa <==

Dni Brzeska: Wybory Najsympatyczniejszego Psa 2014 <==

Brzesko 2014: Wybory Najsympatyczniejszego Psa / zdjęcia <==

Dni Brzeska 2013: Wybory najsympatyczniejszego psa <==

 


IB

Podobne artykuły

Back to top button