ADV
Powiat TarnowskiWiadomości

Naszej Ojczyźnie potrzebna jest stabilizacja i spokój

Naszej Ojczyźnie potrzebna jest stabilizacja i spokój, bo tylko w takich warunkach może trwać proces naprawy państwa i polepszania sytuacji materialnej Polaków – przekonywali członkowie Tarnowskiego Społecznego Komitetu Poparcia Pana Prezydenta Andrzeja Dudy w wyborach na Urząd Prezydenta RP na kadencję 2020-2025. Zaapelowali o liczny udział w głosowaniu w drugiej turze wyborów prezydenckich w dniu 12 lipca.

W spotkaniu na Placu Sobieskiego w Tarnowie wzięli też udział wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa oraz wiceminister zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko, parlamentarzyści – posłowie Anna Pieczarka i Stanisław Bukowiec, senator Kazimierz Wiatr oraz Edward Czesak – członek zarządu województwa małopolskiego.

Dawid Chrobak, przewodniczący Tarnowskiego Społecznego Komitetu Poparcia Pana Prezydenta Andrzeja Dudy odczytał apel do wyborców przed II turą wyborów prezydenckich. Oto jego pełna treść:

„Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w dniu 28 czerwca tak licznie poszli do lokali wyborczych i zagłosowali na naszego kandydata Pana Prezydenta Andrzeja Dudę. Okazało się, że ogromne jest w naszym regionie poparcie dla wizji Polski nowoczesnej i sprawiedliwej, a jednocześnie dumnej ze swojej historii i budowanej w oparciu o właściwe wartości.

Potrzebna jest jednak jeszcze większa mobilizacja przed drugą turą w dniu 12 lipca, by mogły być kontynuowane reformy przywracające godność wielu osobom i podnoszące standard naszego codziennego życia. Atak ze strony sił, które chcą zniszczyć to wszystko, co udało się osiągnąć w ostatnich pięciu latach dzięki Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie jest ogromny. Szaleje pogarda względem polskich patriotów i ludzi z mniejszych miejscowości mających odwagę myśleć niezależnie.

Powstrzymajmy siły zła. Nie cofajmy się do czasów z lat 2007-2015, gdy naszym krajem rządziła Platforma Obywatelska.  Zachęcajmy sąsiadów, osoby które być może nie głosowały w pierwszej turze lub na innych kandydatów, by tym razem poparły naszego kandydata. Wszystkim nam przecież zależy, by trwał dobry czas dla naszej Ojczyzny!

Cieszymy się, że z dnia na dzień poszerza się nasz komitet, że przybywa osób z różnych środowisk, które swoim imieniem i nazwiskiem podpisują poparcie dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy.

Naszej Ojczyźnie w dalszym rozwoju potrzebna jest stabilizacja i spokój. Tylko w takich warunkach może trwać proces naprawy państwa i polepszania sytuacji materialnej Polaków. Dlatego raz jeszcze prosimy o pełną mobilizację i zagłosowanie 12 lipca na Andrzeja Dudę.

 Niech żyje Polska! Niech będzie nadal biało-czerwona!”.

IB

Podobne artykuły

Back to top button