Wiadomości
Trending

Niewyjaśniona śmierć młodego mężczyzny z Poręby Spytkowskiej / 8 czerwca 2020 r.

W poniedziałek 8 czerwca 2020, po godzinie 7.00 do Komendy Powiatowej Policji w Brzesku wpłynęła informacja o ujawnieniu zwłok młodego mężczyzny na terenie jednej z posesji w Porębie Spytkowskiej. Na miejscu policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Brzesku zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny miejsca zdarzenia.

– Przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w trakcie prowadzonego postępowania, którego gospodarzem jest miejscowa prokuratura – Ewelina Buda informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzesku

Na pytanie naszej redakcji skierowane do Prokuratury Rejonowej w Brzesku o informacje dotyczące okoliczności zdarzenia i postępowania jakie toczy się w tej sprawie otrzymaliśmy poniższą odpowiedź.

– Prokuratura Rejonowa w Brzesku prowadzi śledztwo w sprawie zaistniałego w dniu 8 czerwca na terenie jednej z miejscowości w Gminie Brzesko, doprowadzenia młodego mężczyzny do targnięcia się na własne życie, to jest o przestępstwo z artykułu 151 kodeksu karnego. Śledztwo to znajduje się na wstępnym etapie, a ze względu na jego dobro brak jest podstaw do udzielenia jakichkolwiek bliższych informacji – informuje Andrzej Leśniak z Prokuratury Rejonowej w Brzesku.

Według nieoficjalnych informacji jakie otrzymaliśmy od naszych czytelników z Poręby Spytkowskiej 20 letni mieszkaniec tej miejscowości zginął w wyniku postrzału z broni palnej.

IB

 

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast