ADV
1
Powiat BocheńskiWiadomości

Nowa zrzutka z pomocą dla Jasia Jarosińskiego z Lipnicy Murowanej

Mały Jaś ma już 14 miesięcy i jest mieszkańcem Gminy Lipnica Murowana (Powiat Bocheński). Mama Jasia pochodzi z Przyborowa (Powiat Brzeski). Jaś codziennie walczy ze swoimi chorobami. Każdego dnia jest rehabilitowany w ośrodkach rehabilitacyjnych, jednak nie jest to wystarczające. W połowie lipca wystartowała zbiórka w serwisie siepomaga.pl., której celem jest zebranie środków na wsparcie rehabilitacji chłopca. Liczymy na wielkie serca naszych Czytelników!

– Jaś – nasz największy skarb! Na pierwszy rzut oka zdrowe dziecko. Niestety prawda jest dużo bardziej brutalna, a lista chorób, z jakimi przyszło się mierzyć Jankowi bardzo długa.

Aby móc walczyć o zdrowie synka, z całego serca prosimy Was o pomoc! – apeluje Ewa, mama Jasia.

Jaś urodził się w maju 2021 roku. Niedługo po porodzie rodzice dowiedzieli się o tym, że ich najmłodszy synek jest bardzo chory. Oprócz miopatii ma szereg innych chorób. Synek zmaga się z opóźnionym rozwojem nerwowym, jest po leczeniu wrodzonych stóp końsko-szpotawych. Zdiagnozowana również została w znacznym stopniu astma oskrzelowa, która wymaga leczenia.

– Tak trudno się pogodzić z tym, że te wszystkie choroby dotknęły moje maleńkie dziecko.

Od momentu diagnozy robię wszystko, żeby pomóc Jasiowi. Jaś wymaga codziennej intensywnej rehabilitacji w ośrodkach rehabilitacyjnych i w domu.

Z tego powodu nie mogę podjąć pracy, ponieważ synek wymaga stałej opieki, a oprócz niego mamy jeszcze dwójkę dzieci. Pracuje tylko mąż, ale jego pensję pochłaniają w znacznym stopniu koszty leczenia, dalszej diagnostyki czy wizyt u specjalistów.

Z całego serca proszę o pomoc dla Jasia, abyśmy mogli zapewnić mu jak najlepsze warunki o sprawną przyszłość! – dodaje mama Jasia.

Podobnie jak i w wielu przypadkach rodzice mogą liczyć na dobre serca wolontariuszy i ludzi dobrej, którzy bezinteresownie pomagają w potrzebie.

Jak pomóc?

Wszystkie osoby dobrej woli zapraszamy do  wsparcia rehabilitacji i leczenia chłopca.

Działa zrzutka w serwisie siepomaga.pl: Maleńki Jaś w sidłach chorób! Pomocy! <==

Pomoc dla Jasia Jarosińskiego <== , to tam trwają kolejne aukcje charytatywne, z których środki trafiają na pomoc dla Jasia. Grupa liczy już ponad 1600 osób.


foto:siepomaga.pl

IB

Podobne artykuły

Back to top button