ADV
blank
EdukacjaWiadomości
Trending

Oknoplast kolejnym partnerem w kształceniu zawodowym

Podpisanie porozumienia o współpracy UR OKNOPLAST z Zespołem Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku.

W dniu 30.03.2023 zostało podpisane kolejne porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. Tym razem partnerskim zakładem jest UR OKNOPLAST  https://oknoplast.com.pl/

Celem współpracy jest promocja miejsca pracy w Dziale Utrzymania Ruchu OKNOPLAST skierowane do absolwentów klas zawodu technik mechatronik.

Firma zobowiązała się przyjąć w tym roku 4 stażystów (2 w lipcu + 2 w sierpniu), którym zostaną stworzone warunki do samodzielnego zbudowania stanowiska do testowania układu napędowego silnik + falownik. Stażyści w ramach zajęć praktycznych nabędą doświadczenia w środowisku sprzętowym, które jest na wyposażeniu zakładu.

Szkoła otrzyma również materiały szkoleniowe w postaci darowizny. Pierwsze rozmowy odnośnie współpracy zostały przeprowadzone 23 Listopada 2022 r., po zakończonym Festiwalu Robotyki i Programowania. W realizacji pomysłu i przygotowaniu porozumienia ze strony firmy uczestniczyli Panowie: Dariusz Sidor HR oraz Tomasz Stach – z-ca kierownika utrzymania ruchu.

zstib.edu.pl

blank blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button