ADV
Sport

Okocimski lepszy od Jutrzenki

W swoim drugim meczu kontrolnym rozegranym na Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce zespół trenera Mateusza Pawłowicza rywalizował z przedstawicielem IV ligi gr. zachodniej Jutrzenką Giebułtów. Spotkanie to zakończyło się wygraną „Piwoszy”, którzy pokonali rywali wynikiem 1:0. Autorem jedynego gola w spotkaniu został Robert Ślęczka, który wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym przez zawodnika z Giebułtowa.

Sobotnie spotkanie rozegrane zostało w bardzo trudnych warunkach, jakie panowały na boisku. Mimo to w lepiej w nich odnaleźli się zawodnicy Okocimskiego, którzy w pierwszej połowie stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji  na zdobycie bramki. Niestety brak skuteczności spowodował, że w meczu zobaczyliśmy tylko jednego gola, którego autorem został Robert Ślęczka wykorzystujący rzut karny.

Wcześniej idealną sytuację mieli m.in. Dawid Lizak oraz Mateusz Cięciwa, jednak w ich przypadku zawiodła skuteczność. Okocimski w pierwszej połowie stworzy również kilka ciekawych akcji, które również mogły zakończyć się strzeleniem bramki.

W drugiej połowie szkoleniowiec „Piwoszy” dał szansę gry młodym zawodnikom Akademii Piłkarskiej, którzy coraz mocniej zaczynają „pukać do drzwi” pierwszej drużyny. W tej części gry również zobaczyliśmy kilka ciekawych akcji, które mogły zamienić się w zdobycz bramkową. Ostatecznie nie padły już bramki, a spotkanie zakończyło się skromną wygraną „biało-zielonych” wynikiem 1:0.

Mecz sparingowy nr 2
Okocimski Brzesko – Jutrzenka Giebułtów 1:0
Bramka: Robert Ślęczka (k).

Okocimski KS: Nikodem Śnieg – Jakub Baran, Konrad Fryś, Jarosław Ulas, Marcin Furmański, Konrad Kuliszewski, Robert Ślęczka, Bartłomiej Mochel, Mateusz Cięciwa, Dawid Lizak oraz Radosław Curyło, Hubert Smulski, Patryk Gawor, Dominik Grochot, Dariusz Sosnowski, Oliwier Okas, Jan Larysz.

Galeria zdjęć <<<

okocimski.com

Podobne artykuły

Back to top button