ADV
Wiadomości

PAGEN promuje Małopolskę w Norymberdze

W dniach 12 – 15 lipca 2022 w Norymberdze odbyły się wyczekiwane przez branżę okien, drzwi i fasad międzynarodowe targi Fensterbau Frontale 2022. Polską branżę stolarki otworowej podczas tego prestiżowego wydarzenia reprezentowała firma PAGEN, która prezentując swoją ofertę postawiła na przyciągające uwagę nowości i produkty bardzo dobrze znane dotychczasowym Klientom. Nie zabrakło akcentów z naszego regionu.
Po długim okresie oczekiwania, odwołaniu poprzedniej oraz przesunięciu terminu tegorocznej edycji – targi Fensterbau Frontale w letniej odsłonie stały się ponownie okazją do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, osobistych spotkań i networkingu.

W Norymberdze zaprezentowaliśmy kompletne wyposażenie domu w stolarkę otworową – począwszy od drzwi wejściowych w nowatorskim wzornictwie, przez drzwi tarasowe, okna PVC i okna aluminiowe, po bramę garażową, rolety i żaluzje fasadowe. Targi Fensterbau Frontale stały się także doskonałą okazją do prezentacji produktów, które promują nasz region – powiedziała Magdalena Grzesik, Export Manager rynku DACH w PAGEN.

Parzenica na drzwiach
Szczególnym zainteresowaniem na stoisku firmy PAGEN cieszyły się drzwi aluminiowe Premium Line, na których małopolski producent wyfrezował wzór parzenicy. Model drzwi przyciągał uwagę odwiedzających targi w Norymberdze, którzy podziwiali kunszt wykonania wzoru i poznawali jego genezę.

Kolejnym akcentem promującym nasz region był motocykl BT Choppers wykonany w okolicach Brzeska. Ten wzbudzający zachwyt motocykl wyeksponowano przy prezentowanej bramie garażowej PAGEN Genius. Okazało się, że wśród reprezentantów branży okienno-drzwiowej jest wielu fanów motoryzacji, zaskoczonych miejscem powstania tego – jak się wyrażano – „dzieła sztuki na dwóch kółkach”.

PAGEN premierowo zaprezentował także film promujący fabrykę i region z którego wywodzi się firma. Na ujęciach widoczny był m.in. most na Dunajcu pomiędzy Brzeskiem a Nowym Sączem. Oficjalna premiera filmu już wkrótce.

pagen.pl

Podobne artykuły

Back to top button