ADV
Wiadomości
Trending

Pani Stefania Kuras z Okocimia świętuje 100. urodziny / zdjęcia

Wyjątkowa i piękna uroczystość w Okocimiu, która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niesamowitego daru doświadczyła 17 czerwca 2023 r. mieszkająca w Okocimiu Pani Stefania Kuras.

Z tej okazji została odprawiona msza świętą w Jej intencji, którą prowadził cysters, Ojciec Karol Tafliński członek rodziny Jubilatki w asyście wikarego Mariusza Florka. Podczas mszy świętej dostojną Jubilatkę otoczyła cała rodzina. Pani Stefania to pełna energii, optymistycznie patrząca w przyszłość, zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia, nasza od niepamiętnych lat pierwsza 100-tka w Okocimiu.

Z okazji tak pięknego jubileuszu wszyscy obecni na mszy podziękowali Jubilatce za pięknie przeżyte lata oraz złożyli najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, pogody ducha oraz dalszych długich lat życia w jak najlepszym zdrowiu. O oprawę muzyczną uroczystości zadbało Koło Śpiewacze z Okocimia. 100 lat to wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń naznaczone blaskami i cieniami codziennego życia. To przeogromna skarbnica prawdy i źródło nadziei, z której korzystały, czerpiąc wiedzę i dojrzałość, najdroższe Jubilatce osoby. Tutaj warto wspomnieć, że Jubilatka może liczyć zawsze na wsparcie oraz opiekę ze strony najbliższej rodziny. Również życzmy zdrowia i samych pięknych dni!

IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button