ADV
Materiały sponsorowaneWiadomości
Trending

Patrycja z Gnojnika w gronie laureatów konkursu firmy PAGEN

Jak myśleć o wakacjach i wypoczynku kiedy budowa oraz wykończenie domu stało się priorytetem? Okazuje się, że jest to możliwe! Patrycja z Gnojnika biorąc udział w Konkursie Jubileuszowym firmy PAGEN na etapie wyboru stolarki otworowej do swojego domu dała sobie szansę na wakacje marzeń. Wystarczyło po zakupie produktów zarejestrować się na stronie internetowej Producenta i złożyć kreatywne gratulacje z okazji jubileuszu 25-lecia.

W konkursie producenta okien, drzwi, rolet i bram garażowych, co miesiąc można wygrać voucher na wakacje o wartości 7 500 zł do wykorzystania w sieci Wakacje.pl lub pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1 500 zł i 1 000 zł.

Spośród zgłoszeń konkursowych zebranych od 25 maja do 25 czerwca bieżącego roku, Komisja Konkursowa wyłoniła te najbardziej interesujące, przyznając poniższe nagrody:

  • Miejsce 1 – Voucher na wakacje marzeń z Wakacje.pl o wartości 7500 zł dla Anny z Wadowic.
  • Miejsce 2 – Voucher na pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1500 zł dla Olgi z Olkusza.
  • Miejsce 3 – Voucher na pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1000 zł dla Patrycji z Gnojnika.

blankNie sądziłam, że po wyborze okien, drzwi tarasowych i rolet do naszego wymarzonego domu może spotkać nas tak miła niespodzianka. Z przyjemnością wybierzemy się do Bukoviny, aby naładować baterie przed kolejnymi wyzwaniami – mówi Patrycja z Gnojnika, Laureatka 3 miejsca, która dokonała zakupu w siedzibie firmy.

W konkursie producenta okien, drzwi, rolet i bram garażowych, przez ostatnie 5 miesięcy regularnie wręczano vouchery na wakacje o wartości 7 500 zł do wykorzystania w sieci Wakacje.pl oraz vouchery na pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1 500 zł i 1 000 zł. Co należało zrobić, aby wziąć udział w Konkursie? Wystarczyło po zakupie produktów firmy PAGEN zarejestrować się na stronie internetowej i złożyć życzenia lub gratulacje z okazji jubileuszu 25-lecia firmy PAGEN w formie tekstowej, graficznej lub video.

Wnikliwie wsłuchujemy się w potrzeby Naszych Klientów, dla których dom jest dziełem życia, a jego budowa i wykończenie staje się priorytetem na kilka lat. Odpoczynek często schodzi na dalszy plan, dlatego w naszym Konkursie staramy się łączyć przyjemne z pożytecznym. Jak widać skutecznie! – podsumowała Kinga Robak, Kierownik Salonów Firmowych PAGEN, odpowiedzialna m.in. za salon w Brzesku.

Więcej informacji o Konkursie Jubileuszowym „Gratulacje na Wakacje” firmy PAGEN >>

artykuł sponsorowany

blank

Podobne artykuły

Back to top button