ADV
Materiały sponsorowaneWiadomości
Trending

Pierścionki partnerskie – alternatywa obrączek czy wyjątkowa symbolika?

Pierścionki partnerskie cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród młodego pokolenia. To wyjątkowy sposób na wyrażenie uczuć do drugiej osoby. Różnią się one jednak od znanych powszechnie obrączek, wkładanych na palec serdeczny na ślubnym kobiercu. Na jaką okazję warto wręczyć pierścionek partnerski i jaka jest jego symbolika?

Co wyróżnia pierścionki partnerskie?

Coraz częściej pary decydują się na noszenie pierścionków partnerskich. To biżuteria przeznaczona dla wszystkich zakochanych, którzy dbają o wzajemne potrzeby i pielęgnują swoje uczucia. Co warte podkreślenia, nic nie stoi na przeszkodzie, by obrączki partnerskie, nosić jako znak przyjaźni. To wymowne podkreślenie wyjątkowej więzi, która jest nierozerwalna i zniesie różne trudności.

Pierścionki partnerskie różnią się od klasycznych obrączek ślubnych, co nie oznacza, że nie symbolizują szczerych uczuć i sympatii. Obdarowanie taką biżuterią drugiej połówki może być traktowane jako preludium do kolejnego kroku, jakim są zaręczyny, jednak równie często pierścionki partnerskie noszone są przez wybranków, którzy najzwyczajniej nie chcą bądź z różnych względów nie mogą sformalizować swojego związku.

Nie mają znaczenia wiek, płeć ani inne ograniczenia. Obrączki partnerskie są symbolem wielkiego uczucia, które łączy dwoje zapatrzonych w siebie ludzi. Odzwierciedlają zaufanie, wzajemne zainteresowanie, wsparcie oraz wierność.

Pierścionki partnerskie Savicki to sposób na zamanifestowanie miłości w niekonwencjonalny sposób

Na jakie okazje warto wręczyć sobie pierścionki partnerskie?

Szukasz niezapomnianego podarunku dla wyjątkowej osoby, z którą łączy Cię coś, co rozumiecie i czujecie tylko Wy dwoje? Każda okazja będzie odpowiednia, by uszczęśliwić drugą połówkę i potwierdzić swoje uczucia. Pierścionki partnerskie pozostaną z Wami na zawsze, przypominając o sile uczucia oraz wspólnie przeżytych chwilach. Jeżeli jesteś typem romantyka, świetne sposobności do wręczenia obrączek partnerskich to: rocznica poznania, urodziny drugiej połówki, święto zakochanych, Boże Narodzenie lub inny dzień roku, który jest dla Was ważny.

Wiele rozmaitych pierścionków partnerskich znajdziesz w ofercie jubilera Savicki. Mnogość wzorów pozwala na wybór idealnie dopasowanej biżuterii, która idealnie podkreśli charakter niepowtarzalnej relacji. Złoto żółte, białe, czarne bądź różowe – wybór należy do Ciebie.

Na którym palcu nosi się pierścionek partnerski?

Noszenie pierścionków partnerskich nie jest uwarunkowane żadnymi zasadami czy przesądami, dlatego wiąże się z ogromną swobodą i autonomią. Z tego względu doskonałym pomysłem jest ustalenie sposobu noszenia biżuterii wraz z drugą połówką. Można zakładać pierścionki partnerskie na palec serdeczny prawej ręki, dokładnie tak, jak w przypadku tradycyjnych obrączek, bądź wybrać inny palec, czy nawet lewą dłoń. Liczy się komfort noszenia tej jakże symbolicznej dla zakochanych biżuterii.

Wiele osób zamiast palca serdecznego – na którym obrączki eksponują małżonkowie – na miejsce pierścionka partnerskiego wybiera palec wskazujący. Symbolicznie wiąże się on z oddaniem i lojalnością, więc taki gest podkreśla znaczenie tego typu biżuterii.

Pierścionki partnerskie – symbolika

Znaczenie biżuterii noszonej przez partnerów zależy od nich samych. W każdej relacji symbolika może być diametralnie różna. Wkładając sobie na palec pierścionki partnerskie, warto powiedzieć sobie kilka miłych słów, w których znajdzie się nawiązanie do wyjątkowości związku i uczucia. To doskonały moment na złożenie ważnych obietnic, ale nie jest to obowiązkowy element, który musi wiązać się z noszeniem pierścionków partnerskich. Jeżeli partnerzy cenią sobie swobodę i życie poza utartymi, sztywnymi schematami, biżuteria partnerska doskonale podkreśli wolność i niesztampowość połączonych dusz.

artykuł sponsorowany

Back to top button