TOPTOP
Powiat TarnowskiWiadomości

Pijany z zakazem prowadzenia pojazdów rozbił audi, uszkodził ogrodzenie posesji i przyłącz gazowy gazu ziemnego

Groźnie wyglądający wypadek miał miejsce w Wierzchosławicach. 42-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego stracił panowanie nad kierowanym przez siebie audi, uderzył w betonowy mostek, następnie skosił ogrodzenie i przyłącz gazowy.

Na drodze gminnej w Wierzchosławicach doszło do wypadku drogowego. Na łuku drogi kierowca osobowego audi stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w betonowy przepust drogowy, a następnie rozbił ogrodzenie i skrzynkę przyłączeniową gazu ziemnego. W samochodzie znajdował się jeszcze 30-letni pasażer, który z wypadku wyszedł bez szwanku. Ucierpiał jedynie kierowca, który trafił do szpitala z urazem nogi. Na miejscu pracowali policjanci, strażacy oraz pracownicy pogotowia gazowego. Podczas sprawdzeń okazało się, że kierowca jechał po pijaku, mając w organizmie niemalże jeden promil alkoholu, na domiar złego od 2017 roku miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Teraz zostanie wszczęte wobec niego postępowanie za jazdę w stanie nietrzeźwości, spowodowanie wypadku drogowego oraz uszkodzenia prywatnego ogrodzenia i przyłącza gazowego.

policja.gov.pl

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast