ADV
Sport

„Piwosze” ulegli w Szczyrzycu

CANPACK Okocimski Brzesko uległ w meczu wyjazdowym Orkanowi Szczyrzyc 4:2. Spotkanie nie ułożyło się najlepiej dla „Piwoszy”, którzy 23 minucie stracili pierwszą bramkę w meczu. Mimo to zespół zdołał doprowadzić do remis, a później wyjść nawet na prowadzenie. Niestety bardzo dobra druga połowa gospodarzy sprawiła, że trzy punkty zostają w Szczyrzycu. Strzelcami bramek zostali: Michał Tabor, Bartłomiej Limanówka, Kamil Janecki oraz Krzysztof Kołpak. Z kolei autorami bramek dla „biało-zielonych” zostali Sebastian Klimczyk, oraz Dariusz Sosnowski.

Gościom nie pomógł fakt, że od 76 minuty Orkan grał w osłabieniu, gdyż swoją drugą żółtą kartkę ujrzał Michał Tabor.