ADV
EdukacjaWiadomości
Trending

Pochwal się swoimi eko działaniami!! – Przedłużony termin zgłoszeń do Małopolskiego Projektu Ekologicznego

Małopolski Projekt Ekologiczny to przedsięwzięcie, które od lat buduje świadomość ekologiczną dzieci i młodzieży i pobudza w młodych ludziach aktywność do poznawania przyrody w najbliższym otoczeniu. Na prośbę szkół i ze względów organizacyjnych przesunięty został termin zgłoszeń do tegorocznej edycji, z 28 czerwca na 16 września 2024 r.  Zgłoszenie (wypełniony załącznik nr 1 do Regulaminu ogólnego) należy przesłać do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Dolnym listownie lub skanem. Również do 16 września 2024 r. należy też przesłać prace we wszystkich rundach i konkursach projektu.

Projekt od 16 lat organizują Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie i Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Bł. Karoliny Kózkówny w Borzęcinie Dolnym. Partnerem wspierającym organizację projektu jest Małopolski Kurator Oświaty.

Projekt składa się z trzech odrębnych Konkursów:

Konkurs EKOUCZEŃ

Konkurs EKOSZKOŁA

Konkurs EKOPRZEDSZKOLE

Szczegóły i informacje dot. zadania znajdziecie Państwo w Regulaminie ogólnym oraz regulaminach poszczególnych konkursów. Przypominamy, że szkoły nie mają obowiązku uczestnictwa we wszystkich konkursach w ramach Projektu.

Uwaga! Informacje o teście wiedzy zostaną rozesłane mailowo na adresy wskazane w karcie zgłoszeń. W tym roku zmieniły się także zadania w ramach Ekoszkoły. W rundzie drugiej należy przygotować (dowolną techniką) film, a w rundzie czwartej wykonać i przesłać 3-5 fotografii przedstawiających piękno przyrody swojej okolicy.

Wszelkie informacje dotyczące Projektu można znaleźć na stronie internetowej www.projektekoszkola.pl oraz na stronie Facebook pod adresem: www.facebook.com/projektekologiczny

Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału!

Organizatorzy

blank

Podobne artykuły

Back to top button