ADV
blank
Wiadomości

Policjanci odnaleźli mężczyznę, który mógł popełnić samobójstwo

Policjanci brzeskiej drogówki, odnaleźli 39-letniego mężczyznę, którego zaginięcie kilkadziesiąt minut wcześniej zgłosiła zaniepokojona  rodzina. Mężczyzna siedział oparty o barierkę na wiadukcie nad autostradą. Trafił już pod opiekę specjalistów.

W nocy z 14/15 lipca br., 39-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego w stanie emocjonalnego wzburzenia opuścił miejsce zamieszkania. Zaniepokojona  rodzina, bojąc się że mężczyzna może targnąć się na swoje życie, powiadomiła brzeską Policję.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli poszukiwania mężczyzny a informacja o tym została przekazana wszystkim patrolom  w służbie. W trakcie penetracji pobliskich miejscowości policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zauważyli mężczyznę, który spożywając alkohol siedział oparty o barierkę na wiadukcie nad autostradą A-4. Rysopis mężczyzny pasował do zaginionego. Po sprawdzeniu okazało się, że to faktycznie zaginiony 39-latek. Mężczyzna był cały i zdrowy, jednak z uwagi na stan emocjonalny trafił pod opiekę lekarzy specjalistów.

policja.gov.pl

blank

Podobne artykuły

Back to top button