ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Policjanci poszukują osób podróżujących autobusem miejskim, który wjechał na torowisko w Woli Rzędzińskiej

Wydział do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu tarnowskiej komendy Policji prowadzi czynności w sprawie usiłowania sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym do którego doszło 19.01 br. na przejeździe kolejowym w Woli Rzędzińskiej k. Tarnowa.

W piątek 19 stycznia 2024 roku 7:50 na przejeździe kolejowym w Woli Rzędzińskiej kierowca autobusu komunikacji miejskiej w Tarnowie zignorował nadawany sygnał światła czerwonego i wjechał na torowisko. Zatrzymał się na jednym z torów i wysadził pasażerów. Zebrany materiał w postaci monitoringu z autobusu miejskiego, a także kamer przejazdu kolejowego zarejestrowały osoby, które podróżowały tym autobusem. Do chwili nie udało się ustalić ich danych personalnych.

Osoby jadące autobusem komunikacji miejskiej w dniu 19.01.2024 roku około godziny 7:50 i wysiadające z niego na torowisku proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numer tel. 47 831 1380, dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numer 47 831 12 22, alarmowy 112 lub bezpośrednio w sposób elektroniczny wysyłając informację na adres e-mail: mienie.kmp@tarnow.policja.gov.pl, lub rzecznik@tarnow.policja.gov.pl

W przypadku osób poniżej 18 roku życia konieczna jest obecność rodzica lub prawnego opiekuna.

policja.gov.pl

O krok od masakry na torach w Woli Rzędzińskiej. Autobus MPK utknął na przejeździe

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy autobusu, który wjechał pod nadjeżdżający pociąg

blank

Podobne artykuły

Back to top button