ADV
blank
Wiadomości
Trending

Policjanci z mikołajkową wizytą w Domu Pomocy Społecznej w Brzesku

Jak co roku z początkiem grudnia święty Mikołaj ma ręce pełne roboty. Szczególnie pamięta o tych, którzy na co dzień borykają się z różnymi problemami i trudnościami. Chcąc sprawić radość potrzebującym Mikołaj w asyście policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Brzesku odwiedził wychowanków Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Siostry Służebniczki NMP w Brzesku, obdarowując ich prezentami.

Podopieczni napisali 50 listów do Świętego, prosząc o drobne upominki, a ponieważ byli grzeczni, każdy z nich otrzymał podarunek z wymarzonymi przedmiotami. Święty Mikołaj nie zapomniał również o osobach troszczących się na co dzień wychowankami. Radość i uśmiech obdarowanych była ogromna. Po tym, co zobaczyły i co dostały przez długi czas uśmiech nie schodził im z twarzy. To bardzo ważne żeby przy takich okazjach pamiętać o innych i dzielić się z nimi tym, co mamy. Również dla policjantów i pracowników cywilnych brzeskiej komendy takie chwile wiążą się z dużymi emocjami, bo nic tak nie cieszy, jak radość i uśmiech drugiego człowieka.

Święty Mikołaj dziękuje wszystkim swoim pomocnikom – policjantom i pracownikom brzeskiej jednostki Policji, którzy wsparli tą inicjatywę.

Galeria zdjęć <==

KPP

blank

Podobne artykuły

Back to top button