ADV
Powiat BocheńskiWiadomości
Trending

Pomagam! – dzieciaki z Bochni zaśpiewały dla Ukrainy

Piosenka pt. ,,POMAGAM” powstała w ostatnich dniach pod wpływem poruszających wydarzeń jakie mają miejsce na Ukrainie. Dzieci z Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych typu socjalizacyjnego ,,Perspektywa” oraz ,,Azymut” w Bochni, chciały bardzo pomóc uchodźcom z Ukrainy. To właśnie z potrzeby serca powstał ten utwór, który ma motywować ludzi oraz dzieci z podobnych placówek do pomagania bardziej potrzebującym.

Tekst piosenki pt. ,,POMAGAM” napisał Pan Piotr Włodarczyk – wychowawca POW Perspektywa, który zajął się również realizacją teledysku we współpracy organizacyjnej z Panią Joanną Skimina – wychowawca obu placówek.

W klipie występują dzieci z obu placówek, które wyraziły dobrowolną chęć wzięcia udziały w nagraniu. Za część wokalną odpowiada wychowanek POW Perspektywa – Kamil Skoczek.

Ponadto dzieci z obu placówek ,,Perspektywa” i ,,Azymut” postanowiły podzielić się z rówieśnikami z Ukrainy swoim kieszonkowym oraz słodyczami, które otrzymują od momentu rozpoczęcia wojny na Ukrainie.

Pomysł na teledysk został zrealizowany wraz z wychowankami Placówek opiekuńczo – Wychowawczych w Bochni ,, Azymut” i ,,Perspektywa”, których dyrektorem jest Elżbieta Rydz- Szczepaniec.

Tekst piosenki – Piotr Włodarczyk – wychowawca POW Perspektywa
Wokal- Kamil Skoczek – wychowanek POW Perspektywa
Realizacja teledysku – Piotr Włodarczyk wychowawca POW Perspektywa
Występują: wychowankowie POW Perspektywa, POW Azymut

Sfinansowanie rekwizytów, które użyto w nagraniu klipu, było możliwe dzięki nagrodzie finansowej jaką wychowankowie POW Perspektywa otrzymali w konkursie ”Energia z uśmiechu dziecka” organizowanym przez Fundacje Tauron. Z otrzymanej puli środków wychowankowie postanowili przeznaczyć kwotę 1000 zł na pomoc dzieciom z Ukrainy.

IB / Joanna Skimina / POW,,Azymut” oraz POW ,,Perspektywa”

Podobne artykuły

Sprawdź również
Close
Back to top button