
Już za kilka dni ruszają nagrania w studiu do wyjątkowego projektu – teledysku promującego Powiat Brzeski do utworu „Do boju, Polsko!”!
Za realizację dźwięku, miks i mastering odpowiadać będzie Radek Tadel – niezwykle zdolny i profesjonalny realizator, posiadający ogromną wiedzę oraz doświadczenie.
Za zdjęcia i realizację całego teledysku odpowiada Marian Czesak z firmy Zakręceni – utalentowany twórca, mający na swoim koncie wiele znakomitych realizacji.
W tym wyjątkowym przedsięwzięciu udział wezmą:
- Dziecięca Orkiestra Baczkusie pod batutą Wojciecha Zwierniaka,
- Orkiestra Muzyczna Kraina pod przewodnictwem Karoliny Kotry,
- Zespół Pieśni i Tańca Siedlecanie,
- uzdolnione wokalistki z Powiatu Brzeskiego – Julia i Aleksandra Grodny, Maja i Julia Kostrzewa, Emilia Kural, Nikola Podstawska
- Marcel Kózka– finalista programu The Voice of Poland,
- Kubuś Kotra.
Do nagrań i realizacji teledysku dołączy również grupa HDK Moto Jadowniki.
– Łącznie na planie zdjęciowym będzie ponad setka osób! Cieszymy się ogromnie, że tak wiele osób zaangażuje się w to wspaniałe, muzyczne i patriotyczne przedsięwzięcie. Już nie możemy się doczekać pierwszych nagrań i efektów naszej wspólnej pracy mówi Sylwia Kural ze stowarzyszenia „Z Muzyką Przez Życie”.
Wkrótce podzielimy się z Wam fotorelacją z przygotowań i nagrań.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli:
– Pani Marta Malec-Lech – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego,
– Wiesław Kozłowski – Wójt Gminy Dębno,
– Leszek Ząbkowski – Wójt Gminy Gnojnik,
– Krzysztof Szot – Burmistrz Czchowa,
– Tomasz Latocha – Burmistrz Brzeska.
Projekt jest realizowany ze środków Województwa Małopolskiego, Powiatu Brzeskiego, Gminy Dębno, Gminy Gnojnik, Miasta i Gminy Czchów oraz Gminy Brzesko.
Przed nami wyjątkowy czas, pełen muzyki, emocji i wspólnej pracy. Do boju, Polsko!
—
foto: nadesłane
Sylwia Kural




