ADV
blank
Powiat TarnowskiWiadomości

Poszukiwany złodziej perfum

Uwieczniona na monitoringu kobieta dokonała kradzieży perfum z drogerii Rossman w Tarnowie na łączną kwotę ponad 1000 złotych. Kamery sklepu zarejestrowały wizerunek sprawcy kradzieży. Jeśli rozpoznajesz na zdjęciu kobietę, skontaktuj się z komisariatem Policji w Tarnowie.

Policjanci Komisariatu Policji Tarnów-Centrum prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży w sklepie Rossman w Tarnowie. Kradzież ta miała miejsce w dniu 9 sierpnia 2021 roku. Kobieta zabrała ze sklepowych półek perfumy na łączną kwotę 1110 złotych. Dotychczasowe czynności pozwoliły na ustalenie wizerunku sprawcy tego przestępstwa. Do tej pory nie ustalono jej danych personalnych.

Sprawcą jest kobieta w wieku około 50 lat, ubrana w czarną krótką sukienkę z krótkim rękawem. Na nogach ma klapki typu japonki. Na głowie we włosach widoczne ciemne okulary. Jeśli rozpoznajesz kobietę na załączonych zdjęciach, skontaktuj się z dyżurnym Komisariatu Policji Tarnów-Centrum pod numerem telefonu: 47 831 2122, lub policjantem prowadzącym sprawę: 47 831 2620. Możesz również anonimowo wysłać informację na adres e-mail: kmp@tarnow.policja.gov.pl

policja.gov.pl

blank

Podobne artykuły

Back to top button