ADV
KulturaPowiat Bocheński
Trending

Powiedz mała – nowy klip zespołu Obsesja

We wtorek 10 maja 2022 r. w serwisie YouTube miała miejsce premiera najnowszego utworu zespołu Obsesja zatytułowanego „Powiedz mała”. Zespół Obsesja to grupa sześciu muzyków z powiatu bocheńskiego, która na swoim koncie ma wygrane w różnego rodzaju konkursach i programach telewizyjnych.

Autorem tekstu jest Tomasz Łopatecki, a muzykę skomponował zespół Obsesja. Kompozycja została zarejestrowana w bocheńskim studio Leonardo27 przez Piotra Lekkiego.

Za produkcję wideo, po raz kolejny, odpowiadała ekipa Wave Films z Trzciany. Poprzedni teledysk z piosenką „Krople rosy” na Youtube osiągnął ponad 25 tysięcy wyświetleń. W klipie nie brakuje efektów specjalnych takich jak światła laserów czy kosmiczne pojazdy. Realizacja nagrań wideo była w rękach specjalistów, którzy na swoim koncie mają telewizyjne reklamy z udziałem Kamila Stocha czy Dawida Kubackiego.

Teledysk powstał w stylu Retrowave. Fanom kultury lat 80. retrowave jest dobrze znany jako nowoczesne podejście do ówczesnych ścieżek dźwiękowych. Retrowave jest znany ze swojego retro-futurystycznego stylu naśladującego filmy science fiction i akcji z tamtej dekady.

Poniżej przedstawiamy teledysk oraz kulisy nagrania.

Galeria zdjęć

Back to top button