ADV
Powiat BocheńskiWiadomości
Trending

Poznaliśmy Pracodawców Roku 2022 Powiatu Bocheńskiego

Rzezawska firma ARCOM sp. z o.o. oraz Sławomir Trzósło właściciel Drukarni Profit Media zostali Pracodawcami Roku 2022. W konkursie, do którego zgłosiło swój udział ponad 30 firm z Powiatu Bocheńskiego, wyróżniono pracodawców, którzy min. dbają o rozwój pracowników. Nagrody i wyróżnienia wręczono podczas wczorajszego Forum Przedsiębiorczości Powiatu Bocheńskiego. Organizatorem konkursu i forum było Starostwo Powiatowe oraz Powiatowy Urząd Pracy w Bochni.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem starosty bocheńskiego, stanęła przed nie lada wyzwaniem, gdyż do konkursu zgłosiło swój udział ponad 30 firm z Powiatu Bocheńskiego. Oprócz tytułu Pracodawca Roku w każdej kategorii postanowiono przyznać również wyróżnienia.

Nagrody przyznano w dwóch kategoriach: mikroprzedsiębiorca- mała firma i średnia – duża firma. W pierwszej z nich zwycięzcą został Sławomir Trzósło właściciel Drukarni Profit Media. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Fainner” Mariusza Plewy oraz firma Magi s.c prowadzona przez Marię Zdebską i Agnieszkę Gomułkę, czyli właściciel marki „Pierożki Babci Władzi”.

W kategorii średnia i duża firma zwyciężyła firma Arcom sp. z o. o. natomiast wyróżnienie otrzymały firmy: Igloo Sp. z.o.o. , Hydrosprzęt Kukla Spółka Jawna oraz Marka sp. z.o.o.

Drukarnia Profit Media działa na rynku poligraficznym od wielu lat. To firma, której specjalnością stały się zlecenia mało i średnionakładowe o szybkim terminie realizacji. Współpracują z wieloma firmami z całej Polski. Posiadają nowoczesne maszyny poligraficzne pozwalające na druk najwyższej jakości oraz doświadczoną kadrę drukarską. Specjalizują się również w druku materiałów reklamowych na papierach specjalnych i nietypowych.  Spod ich maszyn wychodzą również opakowania dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego. Firma otrzymała pierwsze miejsce w Małopolsce oraz drugie miejsce w Polsce w konkursie LODOŁAMACZE za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia.

ARCOM Sp. z o.o istnieje na rynku już od prawie 30 lat i specjalizuje się w obróbce metali. Zajmuje się produkcją mobilnych rozwiązań do składowania i transportu szerokiego asortymentu towarów takich jak m.in. opony i felgi, butle z gazami, motocykle i quady. Działają na 5 kontynentach w 60 krajach, a ich głównym atutem jest nowoczesny park maszynowy oraz doświadczony i zaangażowany ZESPÓŁ.

— [sk]

blank

Podobne artykuły

Back to top button