ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

AKTUALIZACJA / Pracodawca Jakuba Augustyna oferuje 10 000 zł nagrody za pomoc w odnalezieniu zaginionego

AKTUALIZACJA

Jak informuje stacja RDN nie żyje 37-letni mieszkaniec podtarnowskich Nowych Żukowic, z którym od piątku (7 lipca 2023 r.) nie było kontaktu.

Jego ciało zostało znalezione przez służby w poniedziałkowy (10.07) wieczór w lesie w miejscowości Nowa Jastrząbka, tuż obok autostrady A4.

7 lipca br. zaginął pracownik FBSerwis Karpatia – Jakub Augustyn, mieszkaniec Nowych Żukowic (powiat tarnowski, gmina Lisia Góra). 37-latek po raz ostatni widziany był w piątek (7 lipca), gdy wracał do domu z pracy.

Za informacje, które doprowadzą Policję do odnalezienia zaginionego FBSerwis oferuje nagrodę w wysokości 10 000 zł.

Ktokolwiek widział Jakuba lub zna jego miejsce pobytu proszony jest o niezwłoczny kontakt z policją pod nr tel. 47 831 21 22 lub pod numerem alarmowym 112.

Mężczyzna ostatni raz widziany był na kamerach monitoringu w piątek (7 lipca) o godzinie 14:04 w okolicach supermarketu Auchan w Tarnowie.

RYSOPIS
Wzrost: około 175 cm
Włosy: blond, do ramion, kręcone, zazwyczaj spięte w kucyka
Oczy: niebieskie
Szczupłej budowy ciała.
Mężczyzna ubrany był w podkoszulek koloru granatowego z białym napisem Nike, spodenki do kolan ciemnozielone moro z kieszeniami po bokach oraz obuwie sportowe koloru szarego. Jakub porusza się samochodem marki Skoda Fabia Kombi rocznik 2001-2007 o numerze rejestracyjnym RDEJ X17 koloru szarego metalik.

blank blank blank blank


FB Serwis

blank

Podobne artykuły

Back to top button