Wiadomości
Trending

Proboszcz z Błonia postanowił oddać swoje audi na licytację dla Marcelka Kubali

Od kilku tygodni trwa wielka akcja charytatywna której celem jest zebranie blisko 8 milionów złotych na operację przeszczepu wątroby dwuletniego Marcelka Kubali z Jadownik. Na licytację charytatywną trafił nawet samochód. Audi A6 kombi przekazał ks. Piotr Barczyka, proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w podtarnowskim Błoniu.

Samochód jest używany – właściciel zapewnia jednak, że maszyna nigdy go nie zawiodła.

– „Kochani chciałbym dorzucić coś od siebie rodzicom walczącym o życie dziecka Marcelka i wystawić na licytacje moje Audi A6 kombi. Stare, ale nigdy nie zawiodło. Ten samochód ma serce. Tydzień czekam na mądrą sumę, startuje od 4000. Warte jest więcej” – napisał ks. Piotr Barczyk.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem – zapraszamy do udziału w licytacji.

Licytacja – Audi dla Marcelka <==

Audi A6 C5 – ceny wahają się od 2 tys. złotych do nawet 30 tys. Niemniej ksiądz Piotr jako cenę wyjściowa podał 4 000 zł.

Ks. Piotr Barczyk jest znany z wielu pozytywnych akcji – w kwietniu 2020 r – na poczatku pandemii wspólnie z księżmi i przyjaciółmi zorganizował zbiórkę na zakup respiratora dla tarnowskiego szpitala im. Św. Łukasza. Warto również wspomnieć, że jako wikariusz w latach 2006-2011 pracował w parafii pw. św. Marcina Bp w Gnojniku.

Jak pomóc

Grupa Pomóżmy Małemu Wielkiemu Marcelkowi <==  Prosimy wszystkich, którzy chcą i mogą wesprzeć małego Marcelka o dołączenie do grupy.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia tych inicjatyw i włączenie się chociażby przez najmniejszy datek, zakup walentynki, udział w licytacji czy też zakup smakołyków podczas licznych kiermaszów.

 

foto: ks. Piotr Barczyk

zdrogi.pl / IB

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast