ADV
Wiadomości

Przejście na zaopatrzenie emerytalne aspiranta sztabowego Grzegorza Matyasika

31 maja 2021 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni pożegnali odchodzącego na zaopatrzenie emerytalne aspiranta sztabowego Grzegorza Matyasika.

Służbę w formacji PSP w Brzesku rozpoczął 01.06.1998 r. przechodząc poprzez poszczególne stanowiska: ratownik, starszy ratownik, dowódca zastępu, dowódca sekcji, starszy dyżurny stanowiska kierowania. W trakcie ponad 25 letniej służby został wyróżniony: Brązowym i Srebrnym Medalem za Zasługi Dla Pożarnictwa.

Funkcjonariusz Grzegorz Matyasik pełniąc służbę w Komendzie Powiatowej PSP zapisał się jako osoba zdyscyplinowana, sumienna, cechująca się uczciwość i lojalność. To strażak, który swoją postawą zyskał sobie dużą sympatie i zaufanie w gronie strażaków.

Komendant Powiatowy PSP w Brzesku bryg. Janusz Potera oraz funkcjonariusze, koleżanki i koledzy z Komendy Powiatowej PSP w Brzesku podziękowali odchodzącemu na zaopatrzenie emerytalne koledze za dotychczasową współpracę życząc mu dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Galeria zdjęć <==

PSP Brzesko

REKLAMA

blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button