SportWiadomości
Trending

Rezerwy: Niespodzianka w meczu z Wiślanami

Drugi zespół Okocimskiego Brzesko po raz pierwszy w sezonie musiał uznać wyższość rywala, przegrywając w meczu wyjazdowym z Wiślanami Wola Przemykowska wynikiem 2:3. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli: Adam Stachowicz, Łukasz Dziedzic oraz Dariusz Caban. Z kolei autorami bramek dla „biało-zielonych” zanotowali: Sebastian Pasek oraz Kacper Szpila.

Sobotnie spotkanie nie najlepiej ułożyło się dla ekipy z Brzeska, którzy już po 15 minutach gry przegrywali wynikiem 0:2. Zawodnicy trenera Sebastiana Klimczyka nie byli wstanie przeciwstawić się zawodnikom z Woli Przemykowskiej, którzy zakończyli pierwszą połowę trzy bramkowym prowadzeniem.

Szkoleniowiec zespołu chcąc odwrócić losy spotkania dokonał w przerwie czterech zmian. Zawodnicy od pierwszych minut drugiej części gry zaczęli mocno naciskać rywali czego efektem była pierwsza bramka kontaktowa strzelona już w 48 minucie meczu. Zawodnicy z biegiem czasu co raz bardziej dominowali na boisku co przełożyło się na drugą bramkę strzelona przez Kacpra Szpilę. Na odwrócenie losów spotkania zabrakło drużynie z Brzeska czasu, doznając tym samym pierwszej porażki w sezonie.

Mimo straty punktów drugi zespół Okocimskiego Brzesko utrzymał pozycję lidera, jednak przewaga nad drugim LKS Uszew zmalała do trzech punktów. W następnej kolejce Okocimski II Brzesko podejmie na własnym stadionie Olimpię Kąty.

Rezerwy (Brzeska A klasa)
Wiślanie Wola Przemykowska – Okocimski II Brzesko 3:2
Bramki: Adam Stachowicz 11, Łukasz Dziedzic 12, Dariusz Caban 38 – Sebastian Pasek 48, Kacper Szpila 90+2.
Żółte kartki: Kamil Gałek.
Sędzia: Lucjan Stolarz.

Wiślanie: Emil Kuczak – Dariusz Caban (89′ Konrad Janeczek), Łukasz Dziedzic (77′ Nikodem Biale), Damian Gurak (46′ Sławomir Skalski), Arkadiusz Gwóźdź, Jakub Mądrzyk (72′ Kamil Gałek), Dawid Piątek (72′ Robert Szarwrk), Adam Stachowicz, Józef Stachowicz (77′ Paweł Latuszek), Konrad Wojnicki, Grzegorz Zych.

Trener: Józef Stachowicz.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka (46′ Karol Jurkiewicz) – Michał Zydroń (65′ Natan Toroń), Igor Uryga, Radosław Curyło (70′ Dawid Lis), Radosław Szewczyk (46′ Patryk Gawor) – Kacper Szpila, Damian Boroń (46′ Kamil Marecik), Szymon Kozieł (46′ Raul Kotarba), Wiktor Włodek, Sebastian Pasek (55′ Krzysztof Krupa) – Dawid Kurek.

Trener: Sebastian Klimczyk