ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Samochód wpadł do stawu. Kierująca miała wielkie szczęście

Niezwykłym szczęściem cieszyła się kierująca samochodem osobowym marki Seat, która w miejscowości Kowalowa nie dostosowała prędkości do panujących warunków atmosferycznych i wjechała swoim pojazdem do przydrożnego stawu. Kierująca miała wielkie szczęście wychodząc ze zdarzenia bez szwanku zważywszy że nie potrafiła pływać.

W poniedziałek 19 lutego około godziny 6:30, służby zostały poinformowane że w miejscowości Kowalowa, kobieta wieku 22 lat wjechała samochodem do stawu a sama nie potrafi pływać.  Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe. Strażacy korzystając z drabiny, pomogli kobiecie znajdującej się na dachu zanurzonego samochodu wydostać się na brzeg. Następnie przekazali ją ratownikom medycznym. Kobieta nie doznała żadnych obrażeń. Po potwierdzeniu przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego że kobieta była trzeźwa, została pouczona za powyższe zdarzenie a następnie przekazana pod opiekę rodzicom.

Pamiętajmy że mimo tego że robi się na zewnatrz co raz cieplej, to wieczory nadal bywają chłodne. Miejscami  możemy spodziewać się przymrozków i oblodzeń nawierzchni. Apelujemy o rozwagę i ostożność.

policja.gov.pl

 

Podobne artykuły

Back to top button