ADV
Wiadomości

Siepomaga.pl – podziękowania i podsumowanie zbiórki dla Marcelka Kubali

W środę 2 czerwca 2021 r. w serwisie siepomaga.pl pojawiło się podsumowanie zbiórki dla Marcelka Kubali. Serwis siepomaga.pl był jednym z miejsc gdzie prowadzono zbiórkę na opłacenie kosztów transplantacji  wątroby Marcelka Kubali. To tutaj zebrano największą część niezbędnej puli środków. Z kwoty blisko 8 milionów złotych to właśnie na siepomaga.pl zebrano aż 5 789 541,80 zł. Było to możliwe dzięki ogromnej armii dobrych ludzi o wielkich sercach. 132 449 osób wsparło walkę Marcelka.

– Przeszczep wątroby od taty zakończył się powodzeniem! Dzięki Wam Tata mógł uratować własnego synka! Cud na naszych oczach! Plan, który zakładali lekarze przed operacją, został zrealizowany w 100 – procentach i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!
Trudno opisać słowami wdzięczność i ogromną radość! Wiemy, że Marcelek jest pod bardzo dobrą opieką, co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi i spokojni.
To wszystko dzięki Wam!
Dziękujemy – czytam na profilu facebookowym siepomaga.pl.

W serwisie siepomaga.pl każdego dnia prowadzonych jest tysiące zbiórek charytatywnych na rzecz osób zmagających się z chorobami i innymi przeciwnościami losu. Warto ich wspomóc! Liczy się każda złotówka – a siła jest we współpracy i pomaganiu.

siepomaga.pl <==


IB / siepomaga.pl

REKLAMA

blank

Podobne artykuły

Back to top button