ADV
Wiadomości
Trending

Śmierć 58-letniego mężczyzny w Sufczynie / 25 czerwca 2023 r.

W niedzielę 25 czerwca 2023 r. około godz. 20.40 uczestnicy pikniku rodzinnego organizowanego na stadionie LKS Grom Sufczyn odnaleźli w korycie Kisieliny (niewielkiego potoku płynącego obok stadionu) ciało 58 letniego mężczyzny, pracownika firmy ochroniarskiej zabezpieczającej imprezę. Niestety podjęte przez uczestników wydarzenia oraz Zespół Ratownictwa Medycznego czynności ratownicze nie przyniosły efektu. Na miejscu czynności dochodzeniowo-śledcze zmierzające do ustalenia okoliczności śmierci mężczyzny prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratury.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że nic nie wskazuje na to, by do zgonu mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

– W poniedziałek 26 czerwca 2023 roku w Prokuraturze Rejonowej w Brzesku wszczęto śledztwo w sprawie zaistniałego w dniu 25 czerwca 2023 roku w Sufczynie nieumyślnego spowodowania śmierci pięćdziesięcioośmioletniego pracownika firmy zajmującej się ochroną odbywającego się w tej miejscowości pikniku rodzinnego to jest o przest. z art. 155 kk i art. 220 kk.

Zwłoki mężczyzny ujawniono około godziny 20.40 w korycie niewielkiej rzeki przepływającej obok miejsca w którym odbywał się piknik. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny z udziałem prokuratora tutejszej Prokuratury.

Zwłoki mężczyzny zabezpieczono do sekcji, która została przeprowadzona w poniedziałek 26 czerwca. Jej pełne wyniki będą znane za około 4 tygodnie.

W trakcie czynności przeprowadzonych na miejscu znalezienia zwłok, nie ujawniono okoliczności wskazujących, by do zgonu mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie – szczegółowo informuje Andrzej Leśniak Prokurator Rejonowy.

IB / PR Brzesko

Podobne artykuły

Back to top button