TOPTOP
Powiat TarnowskiWiadomości

Śmiertelny wypadek podczas prac na budowie / zdjęcia

Podczas prac wysokościowych na wysięgniku, jeden z budowlańców został przygnieciony przez oderwaną od ściany betonową płytą. Niestety mimo szybkiej interwencji służb medycznych życia mężczyzny nie udało się uratować.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj rano, na terenie Zakładów Mechanicznych przy ul. Kochanowskiego w Tarnowie. Podczas prac wysokościowych na wysięgniku, jeden z robotników w trakcie kucia muru urządzeniem udarowym został przygnieciony przez oderwaną od ściany olbrzymią, betonową płytą, która spadła prosto w miejsce gdzie stał  mężczyzna. 30-latek doznał poważnych obrażeń twarzoczaszki oraz szyi. Niestety mimo szybkiej interwencji służb medycznych i trwającej blisko godzinę reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci z prokuratorem, strażacy, pracownicy Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Dozoru Technicznego oraz Nadzoru Budowlanego. Zebrane przez śledczych w trakcie oględzin ślady i dowody pomogą wyjaśnić przyczyny tej ogromnej tragedii.

policja.gov.pl

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast