ADV
Wiadomości

Starostwo Powiatowe w Brzesku nie wprowadza ograniczeń w obsłudze klienta

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2022 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy, iż urząd Starostwa Powiatowego w Brzesku nie wprowadza ograniczeń w obsłudze klienta.

– Jednakże w trosce o bezpieczeństwo oraz zdrowie naszych Klientów i pracowników zachęcamy, aby w sprawach niewymagających osobistej wizyty w urzędzie, kontaktować się z danym wydziałem merytorycznym telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub platformy ePUAP – czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Brzesku.

Numery kontaktowe do pracowników merytorycznych oraz adresy e-mailowe dostępne są na stronie internetowej powiatu w zakładce: WYDZIAŁY I INNE KOMÓRKI ORGANIZACYJNE <==.

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /0398dqqqoz/skrytka

Przypominamy ponadto, iż w Wydziale Geodezji i Kartografii istnieje możliwość internetowego składania wniosków o wypisy i wyrysy z operatu ewidencyjnego oraz o mapy zasadnicze i ewidencyjne oraz o inne materiały zasobu geodezyjnego, do czego zachęcamy.

Wniosek można złożyć elektronicznie poprzez Geoportal <== Powiatu Brzeskiego (należy założyć konto użytkownika w zakładce – „UDOSTĘPNIANIE map, wypisów, wyrysów…” – i wypełnić e-wniosek w systemie). W przypadku trudności krótką instrukcję i tutorial dot. internetowego złożenia wniosku przez Geoportal (https://brzesko.geoportal2.pl/map/mat/mat.php <==) można zobaczyć pod linkami: Czytaj więcej <== i Czytaj więcej <==.

W Punkcie Obsługi Klienta Wydziału Geodezji i Kartografii w Starostwie Powiatowym przy ul. Głowackiego 51 w Brzesku udostępnianie materiałów zasobu geodezyjnego i kartograficznego, tj. wypisów i wyrysów z ewidencji gruntów i budynków, kopii map oraz innych materiałów, odbywa się z wykorzystaniem systemu kolejkowego. Możliwe jest wcześniejsze zarezerwowanie terminu osobistej wizyty w Punkcie Obsługi Klienta przez Internet na stronie: https://bezkolejki.eu/spbrzesko <==.

Informujemy ponadto, iż Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje klientów na bieżąco, bez wcześniejszych zapisów na konkretny termin. Przy wejściu do budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Piastowskiej 2b w Brzesku nadal funkcjonuje Skrzynka Podawcza. Dodatkowo możliwa jest wcześniejsza rezerwacja przez Internet terminu osobistej wizyty w Wydziale. Rezerwacji można dokonać na stronie: https://bezkolejki.eu/spbrzesko2 <==. Możliwość dokonania rezerwacji dotyczy spraw z zakresu rejestracji pojazdów.

Powiat Brzeski

blank

Podobne artykuły

Back to top button