Wiadomości

Strażacy z Czchowa organizują zrzutkę na zakup defibrylatora oraz aparatów powietrznych

Druhowie z OSP Czchów rozpoczęli internetową zrzutkę – chcą uzbierać 25 tysięcy złotych z przeznaczeniem na zakup defibrylatora oraz 4 aparatów powietrznych. W dwa dni uzbierali ponad 1600 zł, a do końca zbiórki 63 dni.

– Chcemy zakupić defibrylator gdyż coraz częściej, jako Ochotnicza Straż Pożarna, jesteśmy dysponowani do zdarzeń medycznych, podczas których tego typu sprzęt jest niezbędny do udzielenia skutecznej pomocy. Natomiast aparaty powietrzne są nam niezbędne do nowo pozyskanego ciężkiego samochodu gaśniczego – mówią strażacy z OSP Czchów.

OSP Czchów należy do jednej z najbardziej aktywnych jednostek w Powiecie Brzeskim. Od 1995 roku przynależy do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego i średnio rocznie wyjeżdża nawet 100 razy do różnego rodzaju akcji ratowniczych i gaśniczych. Wsparcie ich zakupu to z pewnością bardzo dobrze zainwestowane pieniądze.

Cel zbiórki to 25 tysięcy złotych złotych. Warto wspomóc ten szczytny cel. Jak do tej pory 19 osoby wpłaciło 1626  złotych (co stanowi 6% założonej kwoty), przy czym najwyższa wpłata wynosi 500 złotych.

Jeżeli możesz – wspomóż strażaków z Czchowa.

Zrzutka: Zakup Defibrylatora oraz czterech aparatów powietrznych<==

 

foto: OSP Czchów

OSP Czchów / IB

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast