ADV
Religia
Trending

Szczepanów. Transmisja głównych uroczystości odpustowych / 11 maja 2024 r.

Parafia Św. Stanisława BM zaprasza do śledzenia transmisji z głównych uroczystości odpustowych z Sanktuarium Świętego Stanisława w Szczepanowie. Uroczystość będzie transmitowana na Youtube. Rozpoczęcie transmisji planowane jest w sobotę o godz. 10.50.

Główne uroczystości odpustowe odbędą się w roku bieżącym w sobotę 11 maja 2024 r. O godz. 10.15 uroczysta procesja wyruszy z Kaplicy Narodzenia św. Stanisława do szczepanowskiej Bazyliki. W procesji niesione będą relikwie Świętego Stanisława BM, Błogosławionego Papieża Jana Pawła II oraz świętych i błogosławionych z terenu diecezji tarnowskiej.

W sumie odpustowej o godzinie 11.00 udział wezmą oprócz szczepanowskich parafian – również liczni pielgrzymi, księża, kanonicy kapituły tarnowskiej oraz członkowie kolegiaty sądeckiej i bocheńskiej. Koncelebra kapłanów przeżywających 50. i 25. rocznicę święceń kapłańskich. Uroczystej Mszy Świętej w tym dniu przewodniczył będzie ks. abp Marek Jędraszewski.

Transmisja Msza Święta pod przewodnictwem ks. abpa Marka Jędraszewskiego – CENTRALNE UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWE

Link do transmisji poniżej.


bazylikaszczepanow.pl

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button