ADV
Powiat TarnowskiWiadomości

Szczęśliwy finał poszukiwań 55-latka

Zaginiony wczoraj 55-letni mężczyzna został odnaleziony dzisiaj w rejonie mostu w Biskupicach Radłowskich. Grupa poszukiwawcza odnalazła mężczyznę zziębniętego, ale przytomnego w krzakach nad brzegiem Dunajca.

Wczoraj (25.11.2020 roku) w godzinach wieczornych wpłynęła informacja, że nie ma kontaktu z 55-latkiem z Gminy Radłów. Mężczyzna wyszedł z domu około godziny 14 i od kilku godzin nie ma z nim kontaktu. Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie mężczyzny tarnowskiej Policji. Dyżurny na miejsce zadysponował 13 policjantów, a do poszukiwań dołączyli również strażacy ochotnicy. Wieczorne poszukiwania nie przyniosły jednak żądanego skutku. Poszukiwania zaginionego jednak się nie skończyły. Dla policjantów był to czas ustalania informacji o przyzwyczajeniach i jego kontaktach.

Dzisiaj rano ponownie w rejonie miejsca, w którym ostatnio był widziany zaginiony, zebrała się grupa poszukiwawcza złożona ze strażaków i policjantów komisariatu w Żabnie. Kilka godzin później w rejonie mostu jeden ze strażaków w krzakach odnalazł mężczyznę, który od wczoraj był poszukiwany. Mocno zziębnięty, ale komunikatywny został przekazany załodze pogotowia ratunkowego. Jak twierdził był na moście w Biskupicach Radłowskich, przechylił się za barierki, pośliznął i spadł. Nie mógł o własnych siłach wydostać się z pułapki. Dziś pomogli ratownicy.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

tarnow.policja.gov.pl

Podobne artykuły

Sprawdź również
Close
Back to top button