ADV
Wiadomości

Szczurowa / Podziękowania dla policjantów

Na ręce mł.insp. Bogusława Chmielarza, Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku wpłynęło podziękowanie od jednego z mieszkańców gminy Szczurowa za zaangażowanie policjantów w sprawę ustalenia sprawcy uszkodzenia ogrodzenia. W wyniku działań podjętych przez funkcjonariuszy sprawca został szybko ustalony.

Do uszkodzenia mienia doszło 8 kwietnia 2021 r. w Szczurowej. Tego dnia, po godzinie 17, policjanci z tutejszego posterunku policji, otrzymali informację o kolizji drogowej. Policjanci ustalili, że kierujący, którego nie zastano na miejscu, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne ogrodzenie powodując jego uszkodzenie. W wyniku działań podjętych przez funkcjonariuszy sprawca został ustalony i pociągnięty do odpowiedzialności. Kierujący został ukarany mandatem karnym oraz pokrył koszty związane z naprawą ogrodzenia.

„Składam podziękowania Panom Policjantom asp. sztab. R. Myszka z KPP z Brzeska oraz sierż. sztab. W. Kozłowskiemu i st. post. M. Put z Posterunku Policji Szczurowa za szybkie oraz profesjonalne załatwienie mojej sprawy.

W dniu 08.04.2021r. około godziny 17:00 w Szczurowej zostało uszkodzone moje ogrodzenie, gdzie sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Wymienieni policjanci ustalili tą osobę, która pokryła wszystkie koszty. Było to dla mnie istotne gdyż ogrodzenie to nie jest dodatkowo ubezpieczone.”

KPP Brzesko

Treść podziękowania

Podobne artykuły

Back to top button