ADV
Materiały sponsorowaneWiadomości
Trending

Szukasz pracy? ARCOM szuka pracowników / zobacz ofertę

Firma Arcom poszukuje do pracy:

  • OPERATOR WÓZKA JEZDNIOWEGO

DLACZEGO MY

Istnieje na rynku od 25 lat i specjalizuje się w obróbce metali. Działamy na 5 kontynentach w 60 krajach. Naszym głównym atutem jest nowoczesny park maszynowy oraz doświadczony i zaangażowany ZESPÓŁ.

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

  • składowanie i transport wytworzonych półfabrykatów, półproduktów na wyznaczone magazyny / produkty niespaletyzowane zgodnie z wewnętrznymi procedurami/
  • załadunek wyrobów gotowych, rozładunki dostaw
  • dbanie o porządek na hali i na placu
  • kontrola nad obiegiem dokumentów magazynowych

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w 3-zmianowym systemie od poniedziałku do piątku i wolne weekendy
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego
  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT / wymagane/
  • obsługi wózka z bocznym załadunkiem oraz doświadczenie w wysokim składowaniu będzie dodatkowym atutem
  • min. roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • doświadczenie w transporcie i składowaniu produktów niespaletyzowanych
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność i dokładność

CV wyślij na adres: praca@arcom.net.pl

Szczegóły na stronie www.arcom.net.pl/kariera  lub pod nr tel. 539 771 384

www.arcom.net.pl

artykuł sponsorowany

Podobne artykuły

Back to top button