ADV
Materiały sponsorowaneWiadomości
Trending

Szukasz pracy? ARCOM szuka SPECJALISTY DS. ZAKUPÓW!

Firma Arcom poszukuje do pracy:

  •  SPECJALISTY DS. ZAKUPÓW

Firma Arcom Sp. z o.o. istnieje na rynku od 25 lat i specjalizuje się w obróbce metali. Zajmujemy się produkcją mobilnych rozwiązań do składowania i transportu szerokiego asortymentu towarów takich jak: opony i felgi, butle z gazem, motocykle i quady, itp. Działamy na 5 kontynentach w 60 krajach. Naszym głównym atutem jest nowoczesny park maszynowy oraz doświadczony i zaangażowany zespół.

Zatrudniamy ponad 150 osób i nie zwalniamy tempa, dlatego też — może to właśnie TY zainteresujesz się jedną z naszych ofert i dołączysz do Zespołu Arcom: Szukamy obecnie: SPECJALISTY DS. ZAKUPÓW

Twój zakres obowiązków:

  • zakup materiałów, towarów i usług niezbędnych do produkcji zgodnie z otrzymanymi wytycznymi
  • sporządzanie wycen i raportów
  • egzekwowanie jakościowe i terminowe dostaw
  • rozwijanie współpracy z kontrahentami i ich ocena
  • analiza niezgodności, prowadzenie dokumentacji
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami
  • analiza stanu zapasów magazynowych
  • przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie

Nasze wymagania:

  • zakupy stali
  • zakupy elementów złącznych
  • zakupy usług w zakresie obróbki metali
  • umiejętność negocjacji w językach obcych
  • praca w systemie zintegrowanym klasy ERP
  • praca na platformach zakupowych
  • MS Excel
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • pracę w firmie o uregulowanej marce i pozycji rynkowej
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • benefity pozapłacowe takie jak: pakiet medyczny, MultiSport, ubezpieczenie grupowe

Kontakt:

e-mail: praca@acom.net.pl

tel. 14 696 04 00

arcom.net.pl

Podobne artykuły

Back to top button