Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Tarnowscy policjanci najlepsi indywidualnie i drużynowo w zawodach strzelecki

11 listopada obchodziliśmy w Polsce święto państwowe, które upamiętnia odzyskanie niepodległości w 1918 roku. Wtedy to, po 123 latach zaborów, Rzeczpospolita Polska stała się ponownie państwem suwerennym. Z tego też względu dzień przed tym świętem funkcjonariusze tarnowskiej służby więziennej zorganizowali zawody strzeleckie. Tarnowscy policjanci okazali się w nich bezkonkurencyjni.

Należy pamiętać, iż Tarnów był pierwszym nieodległym miastem w Polsce. Z tej okazji Zakład Karny w Tarnowie w czwartek 10 listopada br. na strzelnicy otwartej w Tarnowie zorganizował turniej o puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Krakowie. W zawodach uczestniczyły służby mundurowe oraz zaproszeni goście. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła drużyna tarnowskiej policji w składzie: kom. Paweł Cudek, mł. asp. Krzysztof Winkowski oraz mł. asp. Monika Banek. Za nimi uplasowali się funkcjonariusze Krakowskiej Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej, trzecie miejsce wywalczyli nasi tarnowscy więziennicy.

W zawodach indywidualnych w kategorii mężczyzn pierwsze miejsce zajął kom Paweł Cudek, a tuż za nim na drugim miejscu uplasował się mł. asp. Krzysztof Winkowski. W kategorii kobiet bezkonkurencyjna okazała się mł. asp. Monika Banek. Wymienieni policjanci na co dzień pracują w Wydziale Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom oraz życzymy im dalszych sukcesów w zawodach strzeleckich.