ADV
EdukacjaWiadomości
Trending

Technikum im. J. Piłsudskiego w gronie Srebrnych Szkół Rankingu Perspektywy.pl

Jest nam niezmiernie miło poinformować całą społeczność Technikum, że Nasza Szkoła czwarty rok z rzędu znalazła się w gronie wyróżnionych szkół w rankingu Perspektywy.pl, otrzymując w roku 2024 „srebrną tarczę”.

W edycji rankingu 2024, w którym przeanalizowano wyniki 1231 techników (spośród 1755), które spełniły kryterium wejścia, Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku uplasowało się na 266 miejscu w Polsce i 41 miejscu w Małopolsce.

Zgodnie z postanowieniem Kapituły wszystkie  technika w Polsce oceniane są za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach (20%), wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych(20%), wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (30%) oraz wyniki egzaminu zawodowego (30%).

Ranking Techników – Perspektywy

Zdobycie odznaczenia w ogólnopolskim rankingu ogłoszonym 11.01.2024 jest wyjątkowym wyróżnieniem, a także potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia w Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku.

Wyrazy uznania i podziękowanie składamy Wszystkim Nauczycielom i Uczniom, którzy w roku ubiegłym pracowali na dzisiejszy sukces Szkoły.

technikum-brzesko.edu.p

blank

Podobne artykuły

Back to top button