ADV
Sport
Trending

To już dzisiaj – Klasyczne rozpoczęcie sezonu w Brzesku / 22 kwietnia 2023 r.

O godzinie 9.00 w sobotę 22 kwietnia 2023 r. na parkingu obok kościoła Miłosierdzia Bożego w Brzesku będziemy mogli podziwiać dziesiątki klasycznych samochodów oraz motocykli. Od wielu lat ekipa Pojazdy Zabytkowe Brzesko oraz Parafia pw. Miłosierdzia Bożego organizują zlot inaugurujący sezon dla wszystkich posiadaczy zabytkowych samochodów, oraz motocykli.

Wydarzenie na facebooku <==

Biuro zlotu będzie czynne od godz. 9:00 (kawiarenka Makarios). Parking dla samochodów biorących udział w zlocie znajdował będzie się przy kościele Miłosierdzia Bożego (jazd od ul. Czarnowiejskiej). Na miejscu strażacy będą dbali o to, żeby każdy trafił na dobry parking.

O godzinie 11:00 rozpocznie się Msza Św. zakończona poświęceniem pojazdów i kierowców.

Około godziny 12:15 rozpocznie się formowanie kolumny i parada. Na czas przejazdu kolumny samochodów miasto będzie zabezpieczone przez straż i policje.

Uczestnicy imprezy udadzą się Zabawy w Powiecie Tarnowskim, gdzie zaplanowano spotkanie integracyjne. Trasa przejazdu będzie liczyła około 27 km.

Organizatorzy zachęcają uczestników do udziału w corocznej akcji charytatywnej towarzyszącej zlotowi.

Tegoroczna zbiórka będzie przeznaczona dla małej Lilianki. Która urodziła się 25 września 2021 roku jako skrajny wcześniak w 24. tygodniu ciąży, ważąc 600 gramów i mierząc 33 centymetry.

Przy rejestracji jak co roku będzie stała puszka do której można wrzucić swoją cegiełkę, w tym roku całość ze sprzedaży zlotowych t-shirtow też tam trafi – informują organizatorzy.

Dla wszystkich uczestników czeka przy rejestracji komplet pamiątkowych gadżetów oraz kiełbaska na zakończenie.

PLAKAT

foto: fb@Pojazdy Zabytkowe Brzesko

IB / Pojazdy Zabytkowe Brzesko

blank

Podobne artykuły

Back to top button