ADV
Wiadomości
na czasie

Toaleta na dachu sklepu w Gnojniku. Świąteczny „psikus” nie wszystkim przypadł do gustu

Nietypowy widok zaskoczył mieszkańców Gnojnika po Wielkanocy. Na dachu jednego ze sklepów pojawiła się… plastikowa toaleta. Jedni mówią o żarcie i tradycji, inni o przesadzie.

Do niecodziennej sytuacji doszło w Gnojniku w noc po Niedzieli Wielkanocnej. Nieznani sprawcy wynieśli na dach jednego ze sklepów plastikową toaletę. Jak się okazuje, taki „ładunek” to nie byle co – jego waga „netto” to około 100 kilogramów.

Zdjęcia oraz informacje o tym zdarzeniu szybko trafiły do sieci, m.in. na grupę Spotted:Brzesko, gdzie wywołały gorącą dyskusję.

Dla części mieszkańców to element dobrze znanej tradycji. Od pokoleń w noc po Wielkanocy młodzi ludzie wychodzą, by robić drobne psikusy – najczęściej w okolicach domów, gdzie mieszkają panny. Inni jednak zwracają uwagę, że tego typu „żarty” coraz częściej przekraczają granice dobrego smaku i mogą powodować szkody.

foto: Spotted:Brzesko
IB

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button