ADV
Wiadomości

Udany rodzinny piknik w Warysiu / zdjęcia

Niedzielne popołudnie 24 lipca br. w Warysiu upłynęło pod hasłem integracji i zabawy. Stało się tak za sprawą pikniku rodzinnego zorganizowanego przy budynku Domu Wiejskiego. Licznie zgromadzeni goście mogli skosztować pysznych dań kuchni polskiej, tj. żurku z jajkiem i kiełbasą, pierogów z przeróżnymi farszami czy wielu różnorodnych ciast. Na specjalne zaproszenie organizatorów zjawiła się kapela ZPiT z Woli Radłowskiej. Były śpiewy biesiadne, przyśpiewki, a nawet tańce. Również na najmłodszych czekało wiele atrakcji.

Galeria zdjęć<==

Jedną z nich było stoisko przygotowane przez Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska, gdzie można się było dowiedzieć wielu ciekawostek z życia lasu, pobawić w zgadywanki i inne ciekawe zajęcia. To jednak nie była jedyna alternatywa na miłe spędzenie czasu. Szalone zabawy z animatorem, mnóstwo nagród, malowanie buziek, darmowe zamki dmuchane uatrakcyjniły to niedzielne szaleństwo. Były też lody dla wszystkich dzieciaków oraz słodkie drożdżówki przygotowane przez KGW „Warysianki”.

Organizatorami pikniku byli: Wójt Gminy Borzęcin, Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie, Radny wsi Waryś, Sołtys wraz z Radą Sołecką wsi Waryś oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Warysianki”.

Sponsorzy: Kopalnia Kruszywa Naturalnego Waryś SK INVEST GREEN sp.z o.o., Wójt Gminy Borzęcin Janusz Kwaśniak oraz Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie.

Wioletta Kwaśniak

świetlica GOK w Warysiu

Zdjęcia: Sara Czyż

Podobne artykuły

Back to top button