ADV
Powiat BocheńskiWiadomości

Uwaga konkurs! Eko-Selfie z Klimatem

Chciałbyś zrobić coś dobrego dla naszej planety? Teraz masz okazję to zrobić i jeszcze wygrać fantastyczne nagrody! Starostwo Powiatowe w Bochni zaprasza do udziału w konkursie „Eko-Selfie z Klimatem”. Konkurs skierowany jest uczniów szkół średnich z terenu Powiatu Bocheńskiego i zachęca do promowania zachowań przyjaznych środowisku i przeciwdziałania zmianom klimatycznym!

 

Jak wziąć udział?

  1. Zrób zdjęcie lub nakręć krótki filmik (maksymalnie 30 sekund) promujący ekologiczne i przyjazne środowisku zachowania.
  2. Przesłać prace na adres b.macias@powiat.bochnia.pl lub dostarczyć na nośniku z dopiskiem „Eko-Selfie z Klimatem” na Dziennik Podawczy Starostwa Powiatowego w Bochni.

Nagrody:

Najlepsze prace zostaną nagrodzone atrakcyjnymi upominkami, a zwycięzcy otrzymają główne nagrody, które pomogą im w dalszym zaangażowaniu w ochronę naszej planety! Do zgarnięcia m.in. hulajnoga, howerboard czy głośniki.

Terminy:

  • Rozpoczęcie konkursu: [07.11.2023 r.]
  • Zakończenie konkursu: [30.11.2023 r.]
  • Ogłoszenie wyników: [14.12.2023 r.]

O czym warto pamiętać?

  • Twoje zdjęcie lub filmik powinny promować zachowania przyjazne środowisku, takie jak recykling, oszczędzanie energii, ograniczanie plastiku, sadzenie drzew, czy cokolwiek innego, co pomaga w przeciwdziałaniu zmianom klimatycznym.
  • Zachęcamy do oryginalności i kreatywności, więc baw się dobrze, tworząc swoje dzieło!

Dołącz do Eko-entuzjastów i weź udział w konkursie „Eko-Selfie z Klimatem”. Dziel się swoimi pomysłami na ekologiczne życie i pomóż nam chronić naszą planetę!

Wszystkie szczegóły dotyczące udziału w konkursie znajdziecie na plakacie oraz w regulaminie.

Konkurs organizowany w ramach projektu zintegrowanego LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA pn. „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego”/ LIFE – IP EKOMAŁOPOLSKA/LIFE19 IPC/PL/000005

#EkoSelfiezKlimatem #Konkurs #Ekologia #ZmianyKlimatyczne #OchronaŚrodowiska #EkoLifestyle

PLAKAT

blank

[sk]

Karta zgłoszeniowa Pobierz

Klauzula informacyjna Pobierz

blank

Podobne artykuły

Back to top button