ADV
1
Wiadomości

W Jasieniu będzie debata nt bezpieczeństwa / 19 sierpnia 2021 r.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Brzesku zapraszają mieszkańców Jasienia na debatę z cyklu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

W czwartek, 19 sierpnia 2021 roku o godzinie 16:00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Jasieniu odbędzie się debata społeczna, którą organizują funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Brzesku. Będzie to kontynuacja cyklu spotkań pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

Impulsem do zorganizowania debaty są zjawiska, jakie zaistniały w okolicy boiska sportowego od miesiąca czerwca 2021 r. Od czerwca dochodzi w tym miejscu do zakłóceń porządku, spożywania alkoholu czy palenia wyrobów tytoniowych, jak również zaśmiecania terenu np. pojemnikami po alkoholu.

Do udziału w debacie zainicjowanej przez Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Brzesku zaproszeni zostali radni Gminy Brzesko, sołtys Jasienia i przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Brzesku. Spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Jasieniu, dzięki przychylności Pani Dyrektor Szkoły.

Podczas debaty przewidziane są wystąpienia organizatora i prelegentów, dyskusja uczestników debaty oraz wypracowanie wniosków.

Spotkanie zostanie zorganizowane z zachowaniem obowiązujących zasad reżimu sanitarnego.
W pomieszczeniu będzie mogło przebywać maksymalnie 30 osób (nie wliczając w to osób, które posiadają certyfikat potwierdzający ich zaszczepienie przeciwko COVID-19).

Serdecznie zapraszamy!

——————————————————————————–

Debaty społeczne pod hasłem „POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW” to cykl spotkań organizowanych na terenie działania brzeskiej komendy.

Debaty pozwalają z jednej strony diagnozować aktualne zagrożenia bezpieczeństwa, natomiast z drugiej – umożliwiają określenie i zaplanowanie sposobów rozwiązania zdiagnozowanych problemów zgodnie z oczekiwaniami społecznymi oraz zasobami i możliwościami podmiotów odpowiedzialnych w środowisku za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

KPP Brzesko

Podobne artykuły

Back to top button