ADV
Wiadomości
Trending

Weź udział w akcji – „TAK nieWIELE!” Paczki dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej z Brzeska

„TAK nieWIELE” to akcja charytatywna zorganizowana przez Fundację Małych Stópek. Powstała z myślą o osobach niepełnosprawnych, które mieszkają w Domach Pomocy Społecznej w całej Polsce. Inicjatywa polega na pomocy w kupieniu prezentu pod choinkę, który wymarzył sobie podopieczny konkretnego ośrodka. Wśród życzeń są najczęściej bardzo codzienne sprawy takie jak swetry i kapcie, kosmetyki czy też słodycze.

Na liście ośrodków z których podopieczni oczekują na świąteczny prezent znalazł się również Dom Pomocy Społecznej w Brzesku. Na paczki czeka 37 podopiecznych.

Aby sprawić im radość wystarczy wejść na stronę akcji „Tak nieWIELE” [tutaj <==] i wysłać lub dostarczyć przedmiot do placówki w Brzesku.

– Każde z tych życzeń, osób z niepełnosprawnością intelektualną, było wyrazem ich radości z życia i tego, że nie potrzebują wiele, aby się cieszyć, mieć święta… aby było Boże Narodzenie” – wskazuje ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes Fundacji Małych Stópek.

Wolisz przekazać datek? Jest równiez taka opcja. Przekaż darowiznę na rzecz prezentów, na których zakup nie zadeklaruje się żaden darczyńca. Nie pozwólmy, aby ktokolwiek pozostał w te święta nieobdarowany. Link do zakładki Przekaż datek <==.

– A skąd ta nazwa TAK NIEWIELE ? Marysia z Fundacji małych Stópek gdy spojrzała na listę skromnych prezentów i niewygórowanych marzeń osób z niepełnosprawnością intelektualna powiedziała …o jejku, to przecież tak niewiele. No i zostało Tak niewiele – mówi ksiądz Tomasz Kancelarczyk z Fundacji Małych Stópek.

Akcja jest organizowana po raz trzeci.

IB / Fundacja Małych Stópek

blank

Podobne artykuły

Back to top button