Wiadomości

Weź udział w konkursie fotograficznym – „Książka w obiektywie”

Miejska Biblioteka Publiczna w Czchowie oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku zapraszają wszystkich fotografów-amatorów z terenu Powiatu Brzeskiego do udziału w konkursie fotograficznym „Książka w obiektywie”. Zdjęcia można nadsyłać do końca września. Na autorów najlepszych prac czekają wartościowe nagrody.

Co zrobić, aby wygrać w konkursie? Wystarczy zrobić zdjęcie nawiązujące do tematu konkursu „Książka w obiektywie”. Zdjęcia mogą przedstawiać książki, osoby, zwierzęta, a także wnętrza, architekturę, tradycje i zwyczaje. Niezbędnym elementem na każdym zdjęciu ma być książka lub coś związanego z czytelnictwem. Prace konkursowe oceni Jury Konkursu.

– Liczymy na kreatywność uczestników konkursu. Będziemy zwracać uwagę na treść oraz jakość nadesłanych zdjęć – informują organizatorzy.

Jak wziąć udział w konkursie? Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia. Wiadomość elektroniczną z załączonymi plikami (skanem formularza zgłoszeniowego i zdjęciami) prosimy przesyłać do 30 września 2020 r. na adres: biblioteka@czchow.pl.
Jakie nagrody można wygrać? Laureaci konkursu otrzymają następujące nagrody:
I nagroda – o wartości 150,00 zł
II nagroda – o wartości 100,00 zł
III nagroda – o wartości 50,00 zł
Nagroda publiczności – internautów – o wartości 150,00 zł.
Zdjęcia laureatów zostaną wydrukowane na zakładkach do książki wraz z nazwiskiem, które będą formą promocji m.in. ich autorów. Szczegółowe informacje, regulamin oraz karty zgłoszenia dostępne są pod adresem:

Honorowym patronatem objął wydarzenie Burmistrz Czchowa a patronat medialny objął biuletyn informacyjny „Czas Czchowa” oraz „Informator Brzeski”.

 

PLAKAT

 

foto: zdjęcie ilustracyjne
IB / Miejska Biblioteka Publiczna w Czchowie

 

VIDEO

Weź udział w naszym konkursie i wygraj nagrodę o wartości 1️⃣5️⃣0️⃣zł 🎁

📌Co zrobić, aby wygrać w konkursie? Wystarczy…

Opublikowany przez Miejska Biblioteka Publiczna w Czchowie Środa, 26 sierpnia 2020

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast